Deze LED-lamp is door zijn uiterlijk en vorm heel herkenbaar. Door de rechtopstaande LED's benadert deze LEDlamp de gloeilamp in standaard vorm wel heel erg goed. Deze filament LED-lamp is nog warmer dan de normale filament LED-lamp door de gouden coating (2000 kelvin) en daardoor geeft deze lamp een warmere kleur als de originele gloeilamp. Het is qua lichtopbrengst goed te vergelijken met een heldere gloeilamp van 48 watt en is daarnaast ook nog eens goed dimbaar.
Filament LED-lampen lijken veel op de originele gloeilamp. Door de nieuwste technieken toe te passen evenaren ze de kleur van de ouderwetse gloeilamp. Door gebruik te maken van smalle ledstrips wordt de gloeidraad nagemaakt. Zo zien deze LED-lampen er vertrouwd uit en hebben ze ook dezelfde kleur als die van de gloeilamp (of in dit geval zelfs nog warmer).
De lamp is perfect dimbaar met meerdere (gloeilamp)dimmers, ook onze eigen LCH LED/gloeilampdimmer (art. 79566) werkt uitstekend! Bestel deze eenvoudig mee zodat u zeker weet dat u de lampen op de goede manier kunt dimmen.
Vervang eenvoudig uw huidige verlichting, u hoeft alleen maar het lampje om te wisselen en u bespaart flink op de energiekosten! U kunt hier een voorbeeld zien, waar duidelijk wordt hoe snel u uw investering terug kunt verdienen. Over het algemeen verdient u de kosten van de LED-lamp binnen het jaar terug bij verbruik van iets meer dan 3 uur per dag.
Op dit LED-lampje geven wij maar liefst 3 jaar garantie (lees meer). De investering in LED-lampen verdient u vrijwel altijd binnen één jaar al terug! Bestel uw LED-lamp met de service én garantie van Lichtcentrum Hengelo als erkende en vakkundige dealer, met meer dan 25 jaar ervaring op verlichtingsgebied.
- 48w gloeilamp vervanger
- Levensduur: 15.000 branduren
- 50.000 keer aan/uit schakelen
- Lichtkleur: extra warm / flame (2000K)
- 85% energiebesparing
- 7,5 watt (600 lumen)
- Dimbaar
- Garantie: 3 jaar
- Fitting: E27